Bosch Car Service'i alışılagelmiş servislerden ayıran temel farklılıkların başında servisimiz, zamana ve hizmet kalitesine önem veren, uygun fiyatlı ve ekonomik hizmet arayan araç sahiplerine hitap edecek şekilde yapılandırılmıştır. Bosch Car Service, araç sahibinin kolay ulaşabileceği noktalarda kurulmuş olup Türkiye'nin en büyük servis organizasyonudur.
Bosch Car Service'i güçlü kılan unsurların başında, dünyanın 1 numaralı marka bağımsız otomotiv sistem ve parça üreticisi olarak, Bosch Car Service organizasyonu ile farklılık yaratmaktadır.
Günümüz teknoloji standartlarını yakalamış ve uzman kadrosuyla; Mekanik, Kaporta Boya, Elektirk Aksamı, Klima Sistemleri, Periyodik Bakım hizmetlerinin sıra bünyemizde bulunan uzman personel ve teknik donanım ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler üretilmektedir.

Her marka ve model binek aracın gerek hasar giderme ve gerekse boyama işlemleri servisimiz bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Bosch Car Service'te kaporta tamiri konusunda son teknoloji çözümleri kullanılmaktadır.

Boya, Boya Koruma, Pasta Cila, Kaporta Düzeltme, Şase Düzeltme, Boyasız Göçük Düzeltme gibi işlemlerde yılın 365 günü 7/24 hizmetinizdeyiz. 


Özmarmara Bosch Car Service © 2014